תיקון והחלפת צנרת ביוב ומים

נזילה בצנרת היא צרה לא קטנה. צנרת ברזל ישנה ורקובה היא מנת חלקם של רוב הבתים בישראל, ולכן נוצרות בעיות רבות בדירות. אנו, בחברת "המעיין-שירותי אינסטלציה", מתמחים בהחלפת צנרת בבניינים מהשעון הראשי עד לגג וומוצאים פתרון לכל בעיה.

אנחנו פותרים ומתקנים בעיות אשר נובעות מבלאי ומצנרת ישנה שגורמים לפיצוצי צנרת בדירות חוזרים ונשנים, מחליפים צנרת בבנינים ובבתים, מחליפים צנרת בבנינים מחליפים צנרת בבתים כאשר יש לחץ מים נמוך, מחליפים צנרת בבנינים וצנרת בבתים כאשר יש איכות מים ירודה , וביקורים אין סופיים של האינסטלטור. מה עושים? החלפת צנרת בבניינים וצנרת כללית בבית, חיבור או החלפה של שעוני מים בבניין או בבית, החלפת צנרת ביוב כולל בריכות (שוחות) ביוב בבניין או בבית, החלפת צנרת ביוב 4 צול חיצונית בבניין או בבית, החלפת צנרת מטבחים חיצונית, תיקון פיצוצי צנרת בבניין או בבית, תיקון נזילות בצנרת בבניין או בבית, איתור נזילות בבניין או בבית.

דרכי פעולה ומשמעויות

מיקום החור או הריקבון בצנרת הוא הגורם שמשפיע יותר מכל על עלות התיקון. סימני הבעיה מופיעים בדרך כלל בצורת רטיבות בקירות ובמרצפות וכן בחשבונות מים מנופחים. לכן מומלץ להשתמש בשירותי החלפת צנרת, החלפת צנרת בבניינים של "המעיין שירותי אינסטלציה" ושימו סוף לבעיות.

התאמת הצנרת לפי דרישת הלקוח.

כשאתם מתכננים לבצע החלפת צנרת בבניין או בבית, חשוב שבעל המקצוע שתזמינו יהיה בעל התמחות בסוג הצנרת שבחרתם, על מנת שהעבודה תתבצע בדיוק בצורה הנכונה ותוצאותיה יישמרו לאורך זמן. אם בחרתם בצנרת S.P - יש לוודא שהמתקינים מוסמכים על ידי היצרן ועושים שימוש אך ורק בחלקים מקוריים. לאחר סיום החלפת הצנרת בבניין או בבית, יש לדרוש ממבצע העבודה שיבצע בדיקת לחץ, על מנת לוודא את שלמות הצנרת ואי קיומן של דליפות. הבדיקה האולטימטיבית מתבצעת על ידי השארת הצנרת תחת לחץ למשך שתי יממות, ואם מאתרים דליפות - לתקנן ביסודיות וללא טלאים. כדאי להשתדל מאוד שהצנרת לא תעבור מתחת לארונות קבועים שלא ניתנים להזזה או בחדרי שינה, על מנת שבמידת הצורך התיקון יתבצע בקלות יחסית.

כמו כן המעיין שרותי אינסטלציה מחליפים צנרת ביתית ישנה לצנרת מסוג אס.פי - s.p או פקס -pex או מולטיגול, לפי דרישת הלקוח. החברה מספקת פתרון מתקדם לבעיות האינסטלציה השונות , ופתרון לכל בעיות הצנרת הקיימות לפי כל התקנים הנדרשים.

הוראות למתקני תברואה באתר משרד הפנים - לחצו כאן למעבר

סרטון: תיקון פיצוץ קו מים במכללת אלקנה

סרטון: החלפת צנרת

תקן 489 - התקנת מכסים לתאי בקרה עומסים

תקן רשמי ומחייב

חלוקת אזורים לפי עומסים

  • קבוצה 1 - 50A - מעברים להולכי רגל בלבד
  • קבוצה 2 - 125B - מדרכות וחניות לכלי רכב קל
  • קבוצה 3 - 250C - קולטני מי גשם בשפת הכביש עד למרחק חצי מטר מהשפה
  • קבוצה 4 - 400D - מעברי רכב קל וכבד
  • קבוצה 5 - 600E - מעברי רכב כבד
  • קבוצה 6 - 900F - עומס גבוהה במיוחד כגון מסלולי מטוסים

מייל ליצירת קשר: hamaayan80@gmail.com

הצינור דולף, הכיור סתום, הביוב גולש? אל תיבהל! לזאב צלצל! 050-9992831 | אימייל: hamaayan80@gmail.com | קרדיטים

050-9992831 whatsapp icon צור קשר