איתור נזילות מים

יש לכם חשבונות מים מנופחים? מזהים רטיבות בקירות ורטיבות במרצפות? יתכן ויש לכם פיצוץ או נזילה בצינור.
אנחנו, בחברת "המעיין-שירותי אינסטלציה", מבצעים איתור ותיקון נזילות מים. באמצעות סריקה תרמית ע"י מצלמה מיוחדת, אנחנו נאתר כל חור או דליפה בצינור או בעיה באיטום, המהווים מוקד נזילה.

אנחנו מבצעים איתור ותיקון נזילות מים על ידי בדיקה יסודית ללא הרס מיותר בעזרת מצלמה תרמית . השימוש במצלמה תרמית לצרכי אינסטלציה (בשונה מהעדר השימוש בה) מאפשר לבעל המקצוע שלנו לאתר את מקור הבעיה ומיקום הנזילה בדיוק המרבי,לפתח את איזור הדליפה / נזילה בנקודה ממוקדת מבלי לגרום לנזק או לכלוך, ולאפשר תיקון מהיר ויעיל של התקלה.

עבודה איכותית ללא נזקים

הצלחה של 100% מובטחת, ואנו מספקים כתב אחריות לתיקונים המבוצעים על ידנו. "המעיין שרותי אינסטלציה" מבצעת איתור ותיקון נזילות מים על ידי סריקות תרמיות לאיתור מוקדי רטיבות ואיתור נזילות באמצעות מצלמת אינפרא-אדום. לאחר הסריקה אנחנו מספקים דוח מפורט בליווי תמונות צבעוניות, המציגות את הליקויים, וגם נותנים הכוונה מקצועית לתיקונם. הבדיקה מתבצעת ללא הרס תוך צמצום משמעותי בעלויות תיקון מיותרות.

לא רק בבתים פרטיים

אנחנו מבצעים סריקות צנרת מים במבנים, המאפשרות לנו לזהות את נתיבי המים ומקור הכשל ברמת דיוק מרבית. הבדיקה נכונה לכל סוגי הצנרות – פלסטיק, ברזל, נחושת וכו'. הבדיקה מתבצעת בכל סוגי הרצפות והקירות במבנה, כולל חיפוי ריצפה מעץ דק או פרקט. לאחר האיתור וזיהוי מקור הבעיה אנחנו מבצעים תיקון יסודי והחזרת המצב לקדמותו ואף טוב יותר.

תיקון לקו המים

באמצעות הסריקות ניתן לגלות רטיבות הכלואה מתחת לריצוף, דליפות בצנרות סמויות, חדירת רטיבות למעטפת המבנה, רטיבות הכלואה מתחת ליריעות האיטום בגגות וזיהוי גשרי קור ולחות פנימית בקירות.

אנו מבצעים איתור ותיקון נזילות מים תוך כדי שימוש במצלמה תרמית לאיתור נזילות, דליפות וכשלים במערכת הצנרת הנסתרת, העוברת בקיר או תחת המרצפות. שימוש במצלמה זו מסייע באיתור המיקום המדויק של הנזילה.

אז אם יש לכם חשבונות מים מנופחים , רטיבות בקירות , רטיבות במרצפות, יתכן ויש לכם פיצוץ/נזילה בצינור או בעיה באיטום, מה עושים? מתקשרים עכשיו ל"מעיין - שירותי אינסטלציה", ומזמינים שירות איתור ותיקון נזילות מים ועושים סוף לרטיבות

מייל ליצירת קשר: hamaayan80@gmail.com

הצינור דולף, הכיור סתום, הביוב גולש? אל תיבהל! לזאב צלצל! 050-9992831 | אימייל: hamaayan80@gmail.com | קרדיטים

050-9992831 whatsapp icon צור קשר